Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Novinky

17. výtvarný salon královských věnných měst

17. výtvarný salon královských věnných měst

7.6.2016

Dobrovolný svazek obcí Královská věnná města a statutární město Hradec Králové ve spolupráci se ZUŠ Střezina, Hradec Králové a ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové pořádají ve dnech 28. června – 31. července 2016 v galerii Suterén Infocentra Hradec Králové na Eliščině nábřeží již 17. výtvarný salon královských věnných měst na téma Bitvy, souboje, zápasy.

V galerii budou vystaveny výtvarné práce žáků:
ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem
ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové
ZUŠ Střezina, Hradec Králové
ZUŠ Chrudim
ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
ZUŠ Mělník
ZUŠ Jana Maláta, Nový Bydžov
ZUŠ Bohuslava Martinů Polička
ZUŠ Trutnov
ZUŠ Vysoké Mýto

Výtvarný salon královských věnných měst je součástí programu vzpomínkových akcí k 150. výročí bitvy u Hradce Králové a války 1866.

Dne 28. června bude také spuštěno internetové hlasování nawww.vennamesta.cz, kde po celou dobu konání výstavy můžete podpořit dílo, které vás nejvíce oslovilo. Výsledky hlasování budou zveřejněny.

Srdečně Vás zveme na vernisáž, která se koná dne 28. června 2016 v 16 hodin v prostorách Infocentra Hradec Králové, kde zároveň proběhne slavnostní vyhlášení laureátů 17. výtvarného salonu královských věnných měst.

Odborná porota složená ze zástupců Unie výtvarných umělců Hradec Králové a Impuls Hradec Králové vyhodnotila díla v kategoriích 5 – 10 let, 11 – 15 let a 16 – 18 let.

Infocentrum Hradec Králové je otevřeno Po - Pá od 9 do 18 hodin, víkendy a svátky od 9 do 16 hodin.

plakát