Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Novinky

V našich městech si i královsky pochutnáte

V našich městech si i královsky pochutnáte

7.7.2015 | Vítáme vás na našich stránkách a dovolujeme si obrátit vaši pozornost k levému menu, které je nově rozšířeno o rubriku Brány královských věnných měst otevřené ... královským chutímKaždé z našich měst zalovilo v pokladnici svých kulinářských skvostů a vybralo pro vás něco z dobrot, které rozhodně stojí za ochutnání. 

Všech devět receptů jsme pro vás vyzkoušeli, hotové pokrmy vyfotografovali a samozřejmě ochutnali. Jsou skvělé a věříme, že potěší i vaše chuťové buňky.

Tiskem vyšla i brožurka stejného názvu, která obsahuje celou tuto královskou věnnou "kuchařku" a nadto ještě pár informací z historie našich měst. Zatím je k dispozici v turistickém informačním centru v Trutnově a po letních prázdninách ji najdete i v íčkách všech dalších věnných měst.

Tak vařte, pečte a cestujte! Přejeme vám krásné léto.

http://www.vennamesta.cz/129/kralovskym_chutim/

Bramborový dort ze Dvora Králové nad Labem Duhový pstruh z Loučné z Vysokého Mýta Horácký krupičník z Chrudimi Hradecké čokoládové dortíčky
Královnin losos v balíčku z Jaroměře Peciválky z Nového Bydžova Podřipské karásky z Mělníka Svojanovská játra s bramboráčky z Poličky
Trutnovské švestkové buchty