Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Novinky

Královská věnná města byla vidět!

17.3.2014 | Královská věnná města se ve třech po sobě následujících dnech prezentovala na dvou velmi významných akcích a setkáních.

 

Ve čtvrtek 13. března jsme se jako nový přidružený člen Asociace českých cestovních kanceláří a agentur představili účastníkům Setkání incomingové sekce AČCKA, které se uskutečnilo v Žižkovské věži Tower Park Prague. Účastníky setkání přivítal viceprezident a předseda sekce Tomio Okamura. Mezi hosty byl i nový náměstek ministryně pro místní rozvoj Ing. Jiří Houdek.

 

Další prezentace našeho svazku proběhla v pátek a v sobotu – 14.-15. března, kdy se v královéhradeckém Aldisu uskutečnil další ročník veletrhu cestovního ruchu Infotour a cykloturistika. Devět stánků královských věnných měst nemohli návštěvníci minout, nutno podotknout, že u stánků bylo velmi živo a zájem o naše města byl velký. Jednotlivá města se prezentovala nejen propagačními materiály, ale i zajímavými osobnostmi a postavami, krajovými specialitami a dobrotami. U stánků zároveň probíhalo focení krásných slečen a dam, které se zúčastnily soutěže o volbu Královny královských věnných měst 2014. Hlas své favoritce budete moci už brzy dát na tomto webu www.vennamesta.cz. Vítězka, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna víkendovým pobytem v jednom z vybraných královských měst.