Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Novinky

Prezentovali jsme se na veletrhu ITEP Plzeň 2013

24.9.2013 | Předpokládaná vysoká návštěvnost veletrhu cestovního ruchu ITEP Plzeň nás opět přiměla se této akce konané ve dnech 19.-21. září zúčastnit - a nelitovali jsme. Nová řada propagačních materiálů o královských věnných městech se tu setkala s velkým ohlasem a ohromný úspěch u návštěvníků slavily i naše papírové královské korunky.

 

Doufáme, že jsme návštěvníky veletrhu inspirovali k návštěvě našich krásných měst a že i díky získaným brožurám u nás objeví nečekané. Pár momentek z veletrhu přinášíme v následující fotogalerii. Autorem fotek je kolega Standa Novotný z Chrudimi.

 

 

Další nejbližší veletrh cestovního ruchu čeká Královská věnná města v Praze, a to MADI TRAVEL MARKET ve dnech 30. - 31. 10. 2013. Tento veletrh je určen pouze pro profesionály z oborů cestovního ruchu a hotelnictví. Veletrh je organizován bez přístupu veřejnosti a oba dny jsou určeny výhradně pro obchodní jednání. Královská věnná města tedy tentokrát zaměří nabídku na profesionály cestovního ruchu a využijí materiál pro to speciálně vytvořený – Katalog pro cestovní kanceláře a odborníky.