Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Brány královských věnných měst otevřené ...
KRÁLOVSKÝM RODINÁM

Dává ve Dvoře Králové dobrou noc tapír nebo žirafa? Bydlí na Bílé věži v Hradci Králové stále hlásný s kozou Lízinkou? A nalezly v Chrudimi svůj domov loutky z celého světa? Chtěli byste se naučit čarovat v jaroměřském Muzeu magie? Je středověká studna v mělnickém podzemí bezedná? A co na to Novobydžovský trpaslík? Prohání se stále na poličském hradu Svojanov bezhlavý holič Kubíček s Ohnivou sviní? Zdalipak se v Trutnově dosud musí obávat pověstného draka? A patří vysokomýtské náměstí doopravdy k těm největším?

Nevíte, nejste si jistí, ale přitom jste ohromně zvědaví? V tom případě je nejvyšší čas vyrazit do královských věnných měst a přijít těmto a dalším otázkám na kloub.

V naší brožuře naleznete tipy na prožití skvělé rodinné dovolené nebo bezvadného výletu. V devíti věnných městech totiž objevíte řadu interaktivních expozic v muzeích a galeriích, kulturní a společenské akce vhodné pro celou rodinu, místa pro aktivní vyžití, malá i velká zvířata a především oddych a pohodu, přičemž se dozvíte i něco pozoruhodného o české historii.

Tak neváhejte a vydejte se k nám! A nezapomeňte s sebou vzít babičku a dědu.

Brožuru Brány královských věnných měst otevřené ... královským rodinám si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.