Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Auto, moto

Říkáte, že vrátit zpět do života vás už může jen 500 koní pod kapotou, motor, co přede jako kočka, a představa závratné rychlosti geparda? I pro vás, nekompromisní motoristy, je připravena nabídka adrenalinového vyžití v autodromech, závodištích nebo motodráhách.

Evropský unikát v Hronově, Velkém Dřevíči

Čtyřúrovňová krytá motokárová dráha se 13 klopenými zatáčkami, 80m tunelem, rychlostními rovinkami a časomírou je dlouhá 870 m. Pod heslem „Prázdniny za volantem – bezpečnost na silnici“ sem můžete vyslat své děti na motokárový tábor.
Kontakt: http://www.motokary-motobydlo.cz/ 
GPS: 50°29’36.423”N, 16°10’53.152”E

Motokáry a autodrom ve Vysokém Mýtě

Není jen dějištěm řady mezinárodních motokárových a motocyklových závodů, ale nabízí řadu dalších aktivit pro veřejnost – půjčovna motokár pro dospělé i pro děti. Je zde výcvikové středisko řidičů pro výuku řízení motorových vozidel v simulovaných extrémních podmínkách a situacích, skatepark a stadion pro výcvik dobrovolných i profesionálních hasičů a mnoho dalšího.
Kontakt: http://www.autodromvmyto.cz/ 
GPS: N49°56’35,9” E16°10’5,12”

 

Autodrom Hradec Králové

Bojíte se o svého plechového miláčka? Vyzkoušejte si jízdu se svým nebo vypůjčeným autem a ověřte si své řidičské schopnosti za sucha, mokra, nebo na sněhu. CzechRing.cz je multifunkční motoristický areál, který nabízí dva základní okruhy s mimoúrovňovým křížením. Oba okruhy jsou začleněny do rozsáhlého areálu Festivalparku na letišti v Hradci Králové. Funguje zde půjčovna motokár a soutěžní techniky.
Kontakt: http://www.czechring.cz/ 
GPS: 50°14’47.072”N, 15°50’16.088”E