Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Brány královských věnných měst otevřené ... 
PRINCŮM A PRINCEZNÁM

Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli, plánujete školní výlet a nevíte, kde máte stále hledat inspiraci? Chtěli byste svým žákům ukázat jiná a dosud nepoznaná zákoutí naší země? Chybí vám názorné ukázky k probírané látce? Tak právě pro vás je připraveno 83 tipů na školní výlety rozdělených do sedmi tematických kapitol, které vám při organizaci školního výletu budou užitečným pomocníkem. Tipy na výlety jsou provázané se školními vzdělávacími programy a u každého je uvedeno, pro jaký vzdělávací stupeň je určen, včetně dopravní dostupnosti a časové i finanční náročnosti.

Anketa:

Udělte vysvědčení královskému věnnému městu, které jste navštívili, a odevzdejte ho v místě výletu nebo v informačním centru, případně zašlete spolu s fotografií z výletu na e-mail info@vennamesta.cz. Fotografii zveřejníme na www.vennamesta.cz, získáte drobný dárek pro učitele a zařadíme vás do slosování o výlety (vstupy zdarma) do královských věnných měst.

Brožuru Brány královských věnných měst otevřené ... princům a princeznám v aktualizovaném vydání z roku 2014 si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.