Brány královských věnných měst otevřené...

Facebook

Brány královských věnných měst otevřené ...
KRÁLOVSKÝM PRARODIČŮM

Královská věnná města ve své turistické nabídce pamatují také na seniory. Všichni, kdo se i v pokročilém věku stále cítí mladí duchem, si mohou dopřát dovolenou nebo výlet do těchto krásných historických měst. Přizpůsobte si itinerář svým možnostem a zájmovým aktivitám, ve všech devíti městech se totiž můžete vydat za poznáváním našich dějin, čeká na vás i široká nabídka kulturních a volnočasových aktivit anebo o sebe můžete nechat pečovat v ozdravných a wellness zařízeních.

Nenechte si ujít Dny R. A. Dvorského ve Dvoře Králové nad Labem, v Hradci Králové se protáhněte v Senior Fit parku, v Chrudimi navštivte jedinečné Muzeum barokních soch, projděte se Jaroměří – městem zahrad a parků, nevynechte vinné sklepy v Mělníku. V Novém Bydžově můžete obdivovat auto-moto veterány při tradičním Memoriálu Elišky Junkové, interaktivní poznávání zažijete v Centru Bohuslava Martinů v Poličce, u Trutnova zavítejte na dělostřeleckou tvrz Stachelberg a do elegantní atmosféry 20. let se vraťte při Sodomkově Vysokém Mýtě.

Královská věnná města se řídí heslem „aktivní trávení volného času i ve třetím věku”. Vydejte se k nám sami, s kolektivem přátel nebo třeba s vnoučaty, pamatujeme na každého. Seniorský věk může být aktivní a plný zážitků. Senioři jsou u nás vítáni.

Brožuru Brány královských věnných měst otevřené ... královským prarodičům si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.